Bezpłatny kurs fotografii dla początkujących - Lekcja 1 - Światło w fotografii - Część IV - Oświetlenie błyskowe Oświetlenie błyskowe ma liczne zalety, choć z ich wykorzystaniem wiążą się również pewne wyzwania - Najważniejsze jest jednak to, że nauka korzystania z lamp błyskowych – niezależnie od tego, czy mówimy o sprzęcie studyjnym, czy też kompaktowych lampach systemowych – nie jest wcale trudna.

Bezpłatny kurs fotografii dla początkujących - Lekcja 1 - Światło w fotografii - Część III - Oświetlenie ciągłe Wiesz już, że światło w fotografii to element niezbędny do tego, aby powstało zdjęcie - Teraz nadszedł czas na przedstawienie zgrubnej systematyki wykorzystywanego światła.

Bezpłatny kurs fotografii dla początkujących - Lekcja 1 - Światło w fotografii - Część II - Balans bieli Kurs fotografii dla początkujących koncentruje się na początku na omówieniu zagadnień związanych z rolą światła w fotografii - Kontynuujemy te rozważania, a w tej części o balansie bieli (równoważenie bieli, white balance), który jest procesem kompensacji barw obrazu zarejestrowanego przez matrycę aparatu cyfrowego, służącym dopasowaniu kolorystyki zdjęcia do temperatury barwowej promieniowania widzialnego oświetlającego fotografowaną scenę - Brzmi skomplikowanie? Nie martw się - za chwilę wyjaśni się, o co chodzi.

Bezpłatny kurs fotografii dla początkujących - Lekcja 1 - Światło w fotografii - Część I

poniedziałek, 26.09.2022r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 778 razy

Bezpłatny kurs fotografii dla początkujących - Lekcja 1 - Światło w fotografii - Część I Tak jak rzeźbiarz musi nauczyć się panowania nad kamieniem, z którego powstanie dzieło, tak fotograf musi umieć okiełznać światło.Najnowsze fotografie

Letnią nocą lubimy włóczyć się... Dalii czas Dzielżan  wieczorową porą Rok akademicki wierzbownica z owadem Karuzela zdarzeń Leśna brać