Canon EOS 5D Mark III oficjalnie

Canon EOS 5D Mark III oficjalnie

Canon EOS 5D Mark III został oficjalnie zaprezentowany. Aparat może pochwalić się 22-megapikselową, pełnoklatkową matrycą, filmowaniem w Full HD 1080p, nowym autofocusem i trybem seryjnym, w którym wykona sześć klatek na sekundę.


3299 euro za sam korpus? Sporo, ale przecież jest za co płacić. Canon EOS 5D Mark III oparty został na 22,3-megapikselowej matrycy CMOS. Ten nowy, pełnoklatkowy sensor współpracuje z procesorem obrazu Digic 5+ i razem odpowiedzialni są za jakość produkowanego obrazu oraz szybkość jego przetwarzania. Może pójdziemy trochę nie po kolei, ale trzeba o tym napisać od razu. Prawdopodobnie najważniejszą zmianą w nowym korpusie jest autofocus. W modelu poprzedniej generacji moduł AF nie był zły, ale zdecydowanie odstawał od wyśrubowanych możliwości lustrzanki. Teraz japoński producent wyrównuje poziom, wprowadzając do 5D Mark III autofocus z reporterskiego aparatu EOS 1D X.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem