Canon EOS 600D - młodszy brat Canona EOS 60D

Canon EOS 600D - młodszy brat Canona EOS 60D

Firma Canon zaprezentowała nowy model lustrzanki amatorskiej będący uzupełnieniem bardziej zaawansowanego Canona EOS 60D. Aparat ten, oznaczony symbolem EOS 600D z pewnością stanowić będzie atrakcyjny produkt dla fotoamatorów poszukujących niewielkiej lustrzanki o sporych możliwościach, a przy tym charakteryzującej się atrakcyjną ceną.
Nowej "trzycyfrowej" lustrzanki z rodziny EOS raczej nie można określić mianem rewolucyjnej. Stanowi ona raczej w swoim zamierzeniu dopasowanie konstrukcji znanej z Canona EOS 550D do niektórych rozwiązań znanych z przetestowanego na naszych łamach Canona EOS 60D. Jest to więc konstrukcja opracowana na bazie 18-megapikselowego przetwornika CMOS o rozmiarach APS-C i 14-bitowym procesorze obrazu DIGIC 4. Oferuje też użytkownikowi możliwość ustawienia czułości w zakresie ISO 100–6400 z możliwością rozszerzenia jej do odpowiednika wartości 12800.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem