Canon EOS 60D

Canon EOS 60D

Canon zaprezentował nową lustrzankę Canon EOS 60D - w stosunku do poprzednika jest to aparat mniejszy, wyposażony w 18-megapikselową matrycę CMOS. Aparat pozwala na filmowanie w jakości Full HD, dysponuje 9-punktowym, krzyżowym systemem AF oraz zintegrowanym nadajnikiem zdalnego sterowania fleszami Speedlite.


18-megapikselowa matryca CMOS APS-C ściśle współpracuje z procesorem obrazu DIGIC 4, dzięki czemu nowy Canon EOS 60D jest w stanie rejestrować zdjęcia seryjne z prędkością do 5.3 klatek na sekundę (do 58 plików JPEG w serii), a więc mniej, niż u poprzednika. Standardowy zakres czułości ISO 100–6400 możemy rozszerzyć do wartości 12800. 9-punktowy system autofocusa typu krzyżowego, znany z EOS-a 50D – ma odpowiadać za szybkie, precyzyjne ostrzenie. Pomiar światła odbywa się tu za pośrednictwem 63-strefowego, dwuwarstwowego czujnika, z którego już mogą korzystać użytkownicy Canona 7D. Nowy 60D może się pochwalić także zintegrowanym nadajnikiem zdalnego sterowania lampami błyskowymi Speedlite.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem