Niesamowite chmury, wyglądające jak ogromne bańki mydlane

Niesamowite chmury, wyglądające jak ogromne bańki mydlane

Rosyjska fotografka Svetlana Kazina uwielbia uwieczniać na zdjęciach piękno natury - Do tego stopnia, że ponad dwadzieścia lat temu rzuciła pracę w mieście i przeniosła się wraz z rodziną do chaty w górskiej wiosce niedaleko granicy z Kazachstanem. Decyzja ta pozwoliła jej szlifować swoje fotograficzne rzemiosło i spędzać czas w otoczeniu inspirujących krajobrazów. Jednym z najbardziej inspirujących ją miejsc jest najwyższy szczyt Syberii - Biełucha. Niedawno udało jej się uchwycić wspaniałe zdjęcia opalizujących chmur unoszących się nad górą.


Biełucha, najwyższy szczyt gór Ałtaj, której wysokość wynosi 4500 m n.p.m. uważana jest przez lokalnych mieszkańców za świętą górę. Dotarcie na nią nie należy do łatwych, a fotografka zdradziła, że jej dotarcie do niej zajęło jeden dzień jazdy samochodem i dwa dni pieszej wędrówki.  Tak trudna podróż sprawiła, że w eskapadzie towarzyszyli artystce jedynie naukowcy i meteorolodzy prowadzący badania. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem