Cztery nowe modele średnioformatówek Mamiya - DM56, DM33, DM28 i DM22.

Cztery nowe modele średnioformatówek Mamiya - DM56, DM33, DM28 i DM22.

Informacja jest tak świeża, że nowych aparatów nie było jeszcze na stronie Mamiyi w chwili rozsyłania informacji prasowych. Modele wyposażone są kolejno w matryce 56, 33, 28 i 22-megapiksele. Sporo.


Mamiya DM56 i DM33
Te dwa modele pozwolą fotografom na uzyskiwanie czasu synchronizacji z błyskiem o wartości 1/1600. Obiektywy, produkowane specjalnie pod nowe średnioformatówki, projektowane są przez Schneider Kreuznach (wytwarzane przez Mamiyę). Lista zawiera: 55/2.8 D L/S, 80/2.8 D L/S i 110/2.8 D L/S. Dostępne w sprzedaży mają być od ostatniego kwartału tego roku. W innych sytuacjach pozostaje nam wybór szkieł z serii 645AF, których zakres ogniskowych rozciąga się od 28 do 300mm. DM56 i DM33 wzbogacone zostały o 30% szybszy autofokus. Oprogramowanie do obróbki plików RAW zostanie dołączone przy zakupie (Leaf Capture i Capture One).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem