Czy dron z kamerą wideo może dorównać wyścigówce formuły 1?

Czy dron z kamerą wideo może dorównać wyścigówce formuły 1?

Zespół inżynierów opracował najszybszego na świecie drona z kamerą wideo, która zapewnia widok z perspektywy pierwszoosobowej - Aby przetestować możliwości swojego sprzętu, zespół wystawił go do pojedynku z mistrzem świata Formuły 1 Maxem Verstappenem.


Czy dron jest w stanie doścignąć bolid Formuły 1?

Prezentowany dron może zaledwie w ciągu czterech sekund osiągnąć prędkość 300 kilometrów na godzinę, a maksymalnie może rozpędzić się do 350 kilometrów na godzinę. A wszystko to przy zachowaniu stałego ujęcia kamery. Dron został opracowany przez Dutch Drone Gods. Za jego sterami zasiadł pilot Ralph Hogenbirkem, który jest szerzej znany jako Shaggy FPV. Opracowanie urządzenia zajęło rok. Niedawno udało się go przetestować w spektakularnym pojedynku. Na torze stanął ramię w ramię wraz z bolidem Fomuły 1 prowadzonym przez Maxa Verstappena, który jest mistrzem świata. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem