DxO FilmPack 3 symuluje Kodachrome i inne filmy

DxO FilmPack 3 symuluje Kodachrome i inne filmy

DxO Labs wprowadza do swojej oferty aplikację FilmPack 3, której zadaniem jest symulowanie różnych, czarno-białych i kolorowych, tradycyjnych materiałów światłoczułych.


Fotograf Sebastião Salgado, który niedawno przesiadł się na aparat cyfrowy, tak mówi o zestawie FilmPack 3: "DxO FilmPack jest w tej chwili obowiązkowym elementem mojej pracy - dzięki niemu mogę generować charakterystyczne dla filmu Kodak Tri-X ziarno na moich wielkoformatowych wydrukach". Nowością w trzeciej wersji jest udoskonalony interfejs użytkownika, przygotowany zarówno dla systemów z rodziny Windows, jak i Mac OS X. Jak deklaruje producent, nawet początkujący nie będą mieli problemów z jego użyciem. Najbardziej bazowe zmiany wykonamy już po kliknięciu jednego przycisku. Mamy do dyspozycji także kolejne filmy analogowe, dodatkowe narzędzia pomagające w konwersji i multum nowych wtyczek.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem