Dzika przyroda na wesoło, czyli najlepsze śmieszne zdjęcia zwierząt

Dzika przyroda na wesoło, czyli najlepsze śmieszne zdjęcia zwierząt

Poznaliśmy listę finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2019 - to 40 znakomitych i śmiesznych zdjęć zwierząt. Konkurs ma na celu ukazanie piękna przyrody w wesoły, optymistyczny i bezpretensjonalny sposób nieustająco promując dbanie o przyrodę i jej ochronę.


Śmieszne zdjęcia finalistów konkursu opierają się na pomyśle uchwycenia dzikich zwierząt w "decydujących momentach". Środkiem wyrazu staje się nadanie cech ludzkich bohaterom fotografii. Zobaczymy cały wachlarz emocji - zachwyt, radość, zadumę, smutek czy trwogę, zamkniętych w rewelacyjnych kadrach.
 
W tym roku zauważyliśmy pewną zmianę w dyskursie jury, które należało cenić chociażby za to, że odrzucane są wszystkie zdjęcia, w których powstanie ingeruje człowiek. Wśród tegorocznych wyróżnionych zdjęć pojawiły się ujęcia często koncentrujące się na pupie, kupie i siku - jak w słabej amerykańskiej komedii. Czy to już znak czasów, że bez bąka nie jest śmiesznie? Nie zniechęcajcie się jednak - w dalszym ciągu galeria finałowych zdjęć to kawał dobrego humoru.
 
Reklama

Aparat fotograficzny w praktyce


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem