IV edycja festiwalu fotograficznego W ramach Sopotu - we wrześniu warto wybrać się nad morze

IV edycja festiwalu fotograficznego W ramach Sopotu - we wrześniu warto wybrać się nad morze

We wrześniu warto zaplanować wizytę w Sopocie – w dniach od 7 do 19 września będzie odbywać się tam czwarta edycja festiwalu fotograficznego „W ramach Sopotu”. Będzie to znakomita okazja do zobaczenia wielu ciekawych wystaw przygotowanych zarówno przez rezydentów festiwalu (w tym roku są to Kacper Kowalski, Maciej Moskwa i Konstancja Nowina Konopka), jak i zaproszonych artystów (m.in. Wojciech Grzędziński, Bogdan Dziworski, DEBUTS 2018). Nie zabraknie również spotkań autorskich, oprowadzań kuratorskich i koncertów.


Festiwal Fotograficzny W ramach Sopotu IV

Chociaż wystawy towarzyszące festiwalowi będą prezentowane przez niemal dwa tygodnie, to najważniejsze wydarzenia odbędą się w weekend przypadający w dniach 7-9 września 2018 roku. Będzie to okazja do wzięcia udziału m.in. w warsztatach prowadzonych przez Macieja Moskwę i Konstancję Nowinę Konopkę, odwiedzenia wernisaży wystaw, wzięcia udziału w spotkaniach autorskich z Bogdanem Dziworskim, Wojciechem Grzędzińskim i Agatą Grzybowską, a także w spotkaniach poświęconych Krzysztofowi Millerowi i Markowi Mazurowi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem