Foto-karmnik dla ptaków - projekt

Foto-karmnik dla ptaków - projekt

Fotografowanie ptaków jest trudne. Pomijając kwestie sprzętowe, zazwyczaj trzeba wstać w środku nocy, dotrzeć na miejsce, często zimne, mokre oraz niewygodne i czekać. Dlatego też niektórzy wolą wersję light" czyli spacery, czy też "polowanie" przy karmniku. Ale to też nie jest proste - zazwyczaj nie mamy aparatu pod ręką, kiedy dzieje się coś ciekawego, a jeśli już zdążymy włączyć sprzęt, to często ptaki płoszą się nagłym ruchem czy dźwiękiem.


Bryson Lovett znalazł rozwiązanie. Zaprojektował specjalną budkę, który pozwala nie tylko podglądać, ale również robić zdjęcia oraz nagrywać filmiki z ptakami w jej zasięgu. Sterowanie jest bardzo proste – można to robić przy pomocy swojego iPhone’a, iPoda Touch lub kamery GoPro (w planach aplikacje na Adroida), po zainstalowaniu odpowiednich aplikacji. Dzięki temu możemy podziwiać zdjęcia ptaków robione z bliskiej odległości w domowych warunkach i to bez używania drogiego sprzętu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem