Fotoreporter wojenny testuje grę komputerową z ''trybem fotografa''

Fotoreporter wojenny testuje grę komputerową z ''trybem fotografa''

Świat elektronicznej rozrywki wiąże się własnymi prawami, a twórcy gier wideo miewają niekiedy niecodzienne pomysły. Dlatego gdy w odświeżonej wersji postapokaliptycznego shootera „The Last of Us” autorzy wprowadzili nowy tryb gry o nazwie Photo Mode, magazyn Time postanowił to sprawdzić. Zaangażowany do tego zadania reporter Ashley Gilbertson, mający na swoim koncie m.in. pracę w ogarniętym wojną Iraku na łamach internetowego wydania magazynu opisuje swoje doświadczenia.


The Last of Us to jeden z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych tytułów na konsolę Playstation 3. Zrealizowana przez studio Naughty Dogs opowieść wprowadza gracza w świat postapokaliptycznej przyszłości kojarzącej się z takimi filmami, jak "Jestem legendą", gdzie świat ludzi został spustoszony przez tajemniczy organizm zamieniający istoty w bezrozumne, kanibalistyczne monstra. Ci, którzy przeżyli toczą walkę nie tylko z potwornymi zombie i naturą, która w przeciągu 20 lat zdołała odzyskać kontrolę nad światem rządzonym wcześniej przez ludzi, ale też z sobą nawzajem – katastrofa ta bowiem nie wyeliminowała u ludzi niszczycielskich zapędów. Gracz wciela się tutaj w rolę przemytnika Joela, którego zadaniem jest ochrona nastoletniej dziewczyny imieniem Ellie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem