Fujifilm FinePix X100 - test aparatu kompaktowego

Fujifilm FinePix X100 - test aparatu kompaktowego

Moda na styl retro i tęsknota za tym, co było kiedyś, od dawna już jest żywa również w fotografii cyfrowej. Świadczy o tym popularność takich aparatów jak seria Olympus Pen czy niedawno wprowadzony do sprzedaży aparat kompaktowy Fujifilm FinePix X100. Możliwości tego ostatniego mieliśmy ostatnio okazję sprawdzić w naszej redakcji. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich do lektury praktycznego testu tej arcyciekawej konstrukcji.Budowa i wygląd zewnętrzny


Stylowy kompakt Fujifilm FinePix X100 przedstawiliśmy już na łamach SwiatObrazu.pl, w ramach krótkiego artykułu zapowiadającego "właściwy" test, demonstrując przy okazji kilka zdjęć próbnych wykonanych tym aparatem. Nie był to oczywiście pierwszy raz, kiedy pisaliśmy cokolwiek o tej konstrukcji. Od momentu, kiedy aparat ten (a właściwie jego projekt) został po raz pierwszy dość niespodziewanie zademonstrowany podczas targów Photokina 2010 i niemal natychmiast zdobył nagrodę Photokina STAR 2010 jako najbardziej wyróżniający się produkt na targach, FinePix X100 dość regularnie gościł na łamach naszego serwisu i właściwie nie było miesiąca, aby na jego temat nie pojawiło się coś nowego. Wzbudzał on zresztą spore zainteresowanie i choćby z tego powodu publikacja jego gruntownego testu praktycznego była tylko kwestią czasu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem