Hasselblad H4D-40 Stainless Steel

Hasselblad H4D-40 Stainless Steel

Hasselblad przygotował kolejną, limitowaną edycję średnioformatowego aparatu H4D-40. Stainless Steel został wyprodukowany w stu egzemplarzach, a każdy z nic kosztuje ok. 20 tys. dolarów amerykańskich.


Hasselblad H4D-40 Stainless Steel został zaprojektowany dla osób, które oprócz wysokiej jakości obrazu cenią sobie także wytrzymałe wykonanie. Stal zabezpiecza bowiem przed większością uszkodzeń mechanicznych. Hasselblad H4D-40 to tak naprawdę nowa wersja modelu H4D-60, charakteryzująca się 40-megapikselową matrycą CCD o rozmiarze 33,1 x 44,2 milimetrów, oferującą zakres czułości ISO od 100 do 1600, czas ekspozycji do 4 minut czy autofocus z lampami pomocniczymi wyposażony w funkcję True Focus z systemem Absolute Position Lock. Ponadto na pokładzie znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 3 cali oraz modułową konstrukcję - jak przystało na szanujący się średni format. Innymi cechami mającymi zachęcić do przesiadki z lustrzanek 35 mm ma być łatwość obsługi i duża prędkość przetwarzania danych. Nowy Hasselblad jest kompatybilny z serią obiektywów Hasselblad HC/HCD.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem