Już dzisiaj premiera wyjątkowej serii artykułów Nikon eXtremalnie!

Już dzisiaj premiera wyjątkowej serii artykułów Nikon eXtremalnie!

Już dzisiaj o godzinie 18:00 premiera wyjątkowej serii artykułów pod nazwą Nikon eXtremalnie. Przekonaj się, co potrafią lustrzanki tego japońskiego producenta, jaki miały udział w podboju Kosmosu i dlaczego wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie warunki fotografowania określa się mianem ekstremalnych!


Serwis internetowy o fotografii SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkową serię artykułów pod wspólną nazwą Nikon eXtremalnie. Począwszy od dzisiaj, w każdy poniedziałek, zaprezentujemy wam świat widziany oczami fotografów pracujących lustrzankami firmy Nikon. Zabierzemy was w długą podróż, której pierwszą stacją będzie przestrzeń kosmiczna i związany z nią podbój Kosmosu. W kolejnych odcinkach przekonacie się między innymi, jak wygląda fotografowanie w czasie lotu paralotnią oraz ile trudu kosztuje wykonanie dobrego zdjęcia przyrodniczego. Na zakończenie zjedziemy kilkaset metrów pod powierzchnię ziemi, aby odkryć piękno zamknięte w kryształach soli. O tych i innych sytuacjach, w których wykorzystywany jest sprzęt marki Nikon, przeczytacie już dzisiaj ? w pierwszym artykule z serii Nikon eXtremalnie. Zapraszamy!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem