Kolejny ciekawy patent Canona - tym razem nietypowe obiektywy

Kolejny ciekawy patent Canona - tym razem nietypowe obiektywy

W ostatnim czasie Canon złożył patent na ciekawy obiektyw, który byłby wyposażony w zintegrowany telekonwerter o specjalnej konstrukcji, pozwalającej na zaoszczędzenie miejsca w tubusie, co doprowadziłoby do ograniczenia gabarytów obiektywu - Teraz pojawił się kolejny patent - tym razem prezentujący obiektyw 200-800 mm.
Poznaj nowe pomysły Canona na kolejne obiektywy

Jeśli doszłoby do jego produkcji, obiektyw 200-800 mm f/5.8-9.2 byłby pierwszym tego typu instrumentem w ofercie Canona. Zgłoszenie patentowe przedstawia konstrukcję optyczną obejmującą 20 elementów, w tym także podzespoły składające się na stabilizację optyczną IS. Gdyby powstał, byłby to drugi teleobiektyw z 4-krotnym zoomem dostępnym w gamie RF, dołączają do całkiem popularnego modelu Canon RF 100-400 mm f/5.6-9 IS USM, który jest całkiem ciekawą propozycją dla pasjonatów fotografii przyrodniczej i sportowej. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem