Konkurent E-P1 - Panasonic Lumix DMC-GF1

Konkurent E-P1 - Panasonic Lumix DMC-GF1

Firma Panasonic przedstawiła dziś konkurencyjny produkt dla cyfrowego PENa firmy Olympus – aparat Lumix DMC-GF1. Nowość systemu Mikro Cztery Trzecie charakteryzuje 12,1-megapikselowa matryca, funkcja rejestrowania filmów w rozdzielczości 720p, 3-calowy ekran LCD oraz jak informuje producent szybki i precyzyjny autofokus.


Panasonic Lumix DMC-GF1 to kolejny aparat z rodziny systemu Mikro Cztery Trzecie. W porównaniu do Lumixów G1 i GH1 - GF1 jest dużo mniejszy. Konstrukcja ta zbliżona jest raczej do produktu firmy Olympus - aparatu E-P1, który miał swoją premierę niespełna trzy miesiące temu.  Sprzęt o wymiarach 119 x 71 x 36,3 milimetra posiada metalową obudowę, która skrywa wewnątrz 12,1 megapikselowy sensor Live MOS w standardzie 4/3 - wspomagany procesorem obrazu Venus Engine HD.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem