Lampa błyskowa TTL Phottix Mitros

Lampa błyskowa TTL Phottix Mitros

Lampa błyskowa Phottix Mitros posiada bezprzewodowe wyzwalanie w trybach Master i Slave, wspomaganie autofocusu, automatyczny i ręczny zoom palnika oraz szybki czas synchronizacji. Lampa Phottix Mitros posiada port USB w celu przyszłych aktualizacji oprogramowania, 3.5mm port synchronizacyjny oraz fotocelę.


Lampa błyskowa TTL Phottix Mitros jest w wersji dla aparatów Canona oraz Nikona. Lampę można wykorzystywać podczas fotografowania na przykład uroczystości czy ślubów, lub poza aparatem przy użyciu wyzwalaczy Phottix, statywów, parasolek, softboxów - do fotografii portretowej czy produktowej. Jest to profesjonalna lampa błyskowa gotowa do użycia w plenerze lub studio.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem