Leica S2 jednak w tym roku?

Leica S2 jednak w tym roku?

Wcześniejsze informacje mówiły o końcu października, następnie termin przesunięty został na styczeń 2010. Teraz Leica oświadcza, premiera wyczekiwanej, 37.5-megapikselowej S2 odbędzie się w grudniu tego roku.


Pierwsze informacje o premierze S2 dotyczyły okresu letniego, z kolei oficjalny anons ze strony Leici pojawił się na naszych łamach w zeszłym miesiącu, gdzie producent mówił o premierze nowej średnioformatówki w okolicach 22-24 października. Na kilka dni przed spodziewaną datą podano do wiadomości publicznej korektę o ponownym opóźnieniu: "S2 pojawi się w połowie stycznia 2010", w chwilę po wcześniejszym oświadczeniu o absencji na targach PMA 2010.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem