Lipcowe sentymenty

Lipcowe sentymenty

Z okazji 22 lipca wszystkie telewizyjne wiadomości z sentymentem przypomniały, jak to niegdyś obchodzono rocznicę podpisania Manifestu PKWN. A zdjęcia, pokazujące życie w tamtych czasach, nieodmiennie cieszą się uwielbieniem widzów.


Kilka dni temu przeżyliśmy kolejny 22 lipca. Dziś ta data oczywiście nic nie znaczy – jest jak każdy inny dzień tego letniego miesiąca. Jednak jeszcze 20 lat temu był to jeden z najważniejszych dni w roku, rocznica, którą celebrowano w zupełnie wyjątkowy sposób. Dla wielu osób dawne obchody 22 Lipca – to wspomnienie nieznośne, przywołujące na myśl najgorsze czasy, w których żyło się fatalnie. Jednak równie wielu ludzi patrzy dziś na tamte wydarzenia w odmienny sposób.

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem