Mamiya DL28 - średni format dla każdego?

Mamiya DL28 - średni format dla każdego?

DL28 nie jest rewolucyjną nowością. Jest połączeniem prezentowanego na początku roku korpusu Mamiya 645AFD III oraz nowości z tegorocznych targów Photokina - ścianki cyfrowej Leaf Aptus-II 6 o rozdzielczości 28 megapikseli. A wszystko w stosunkowo "niskiej" cenie.


Sercem aparatu jest jedna z trzech, prezentowanych na targach, cyfrowych ścianek firmy Leaf - Aptus-II 6. Szóstka jest najniższym z zaprezentowanych modeli. Wyprodukowana przez Kodaka matryca CCD ma wymiary 44 x 33 mm i rozdzielczość 28 megapikseli (6144 x 4622 punktów). Pracuje w zakresie czułości między ISO50 a ISO800, a jej zakres tonalny sięga 12 EV. Matryca rejestruje pliki w formacie RAW (ok. 53Mb), oraz 16-bitowe pliki TIFF (ok.160Mb). Na tylnej stronie ścianki znajduje się 3,5-calowy ekran LCD.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem