Nowy superzoom Nikon Coolpix P950 z udoskonaloną stabilizacją obrazu

Nowy superzoom Nikon Coolpix P950 z udoskonaloną stabilizacją obrazu

Ten tydzień rozpoczął się od kilku ważnych, bardzo ciekawych i wyczekiwanych premier - Wśród nowości znalazł się między innymi superboom Nikon Coolpix P950. Aparat ten został wyposażony przede wszystkim w 83-krotny zoom optyczny i możliwość rejestrowania filmów w jakości 4K. Jest to następca zaprezentowanego w 2015 roku modelu P900.


Nikon Coolpix P950

Nikon Coolpix P950 oferuje potężny teleobiektyw o zakresie ogniskowych 24-2000 mm (ekwiwalent formatu małoobrazkowego), co daje takie same możliwości jak w przypadku poprzednika. Udoskonaleniu uległa za to optyczna stabilizacja obrazu wyposażona w technologię Dual Detect Optical VR. TO sprawia, iż działa z efektywnością 5,5 EV zamiast 5 EV jak w przypadku modelu P900. W najnowszym superzoomie udostępniono także 166-krotny zoom cyfrowy i tryb makro, który pozwala na fotografowanie obiektów nawet z odległości 1 cm. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem