Nikon D800 i D800E

Nikon D800 i D800E

Nikon przedstawił długo wyczekiwaną lustrzankę D800, następcę modelu D700. Sercem aparatu jest pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 36 megapikseli, procesor EXPEED 3 oraz tryb filmowania w Full HD. Urządzenie będzie też sprzedawane w wersji D800E, pozbawionej właściwości antyaliasingowych.


Nowy Nikon D800 może pochwalić się 36,3-megapikselową matrycą w formacie FX, umożliwiającą fotografowanie z czułością 6400 ISO (z możliwością zwiększenia do 25600 ISO). Nowa lustrzanka ma sporo elementów wspólnych z D4 - m.in. procesor obrazu Expeed 3 z 14-bitową konwersją analogowo-cyfrową i 16-bitowym przetwarzaniem obrazu. Japoński producent stawia też na filmowanie, o czym szerzej piszemy poniżej.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem