Nikon D60

Nikon D60

Nikona D60 wyposażono w matrycę o rozdzielczości 10.2 megapikseli, pomiar matrycowy  3D Color Matrix Metering II, aktywną funkcję D-Lighting oraz duże możliwości retuszu z poziomu aparatu.


Nikon D60 został wyposażony w sensor obrazu typu CCD o rozmiarach 23,6x15,8mm,  rozdzielczości 10.2 megapikseli i pozwala na wykonanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości  3872x2592 pikseli. Taka duża rozdzielczość pozwoli nam na wykonywanie wydruków oraz odbitek o dużych wymiarach. Bardzo krótki czas uruchamiania wynoszący zaledwie 0.19 sekundy pozwoli  uchwycić każdą ważną chwilę. Dodatkowo cyfrowy mechanizm przetwarzania obrazu Nikona, EXPEED zadba o to aby wykonane zdjęcia zaskoczyły nas wysokim poziomem szczegółów, naturalnym odwzorowaniem tonów jak również bardziej płynnymi przejściami totalnymi oraz wiernie oddanymi kolorami. Zaawansowany pomiar matrycowy 3D Color Matrix Metering II, który zapewni zrównoważoną ekspozycję. Cichy, szybki i precyzyjny system autofokusa pozwoli uchwycić momenty na których nam zależy z wyrazistą dokładnością.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem