Nokia Lumia 1020 i 41 megapikselowa matryca - przykładowe zdjęcia

Nokia Lumia 1020 i 41 megapikselowa matryca - przykładowe zdjęcia

Nokia Lumia 1020 została wyposażona w matrycę BSI o rozdzielczości 41 megapikseli i fizycznym rozmiarze 1/1,5 cala, umożliwiając w ten sposób uzyskanie maksymalnej rozdzielczość zdjęcia o wymiarach 7712 x 5360 pikseli. Obiektyw firmy ZEISS złożony jest z 6 soczewek z optyczną stabilizacją obrazu, co według producenta ma zapewnić jakość porównywalną do zdjęć wykonanych zaawansowanymi kompaktami.

Specyfikacja techniczna była znana już przed premierą, która odbyła 11 lipca w Nowym Jorku z hasłem "Mamy 41 milionów powodów...", ale dopiero teraz oficjalnie Nokia może pochwalić się najpotężniejszym aparatem fotograficznym dostępnym w smartfonie.


Nokia Lumia 1020 posiada również ksenonową lampę błyskową oraz doświetlającą diodę LED. Wysoką jakość zdjęć wykonanych telefonem ma zapewnić nowa aplikacja Nokia Pro Camera, która pokazuje, jaki wpływ mają konkretne ustawienia na ostateczny wygląd zdjęcia lub nagrania wideo. Dzięki technologii Nokia Rich Recording oraz mikrofonom HAAC, możliwie jest nagranie 6 razy głośniejszego dźwięku niż za pomocą innych smartfonów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem