Nowy kalendarz Pirelli z polską modelką

Nowy kalendarz Pirelli z polską modelką

Choć do końca roku jeszcze trochę, w sieci już pojawiły się pierwsze informacje o nowej edycji słynnego Kalendarza Pirelli. Dla nas jedna z nich jest szczególnie interesująca – do zdjęć pozować będzie polska modelka.


Jedno z najbardziej udanych dzieci światowego marketingu – kalendarz reklamujący firmę oponiarską (czy ktoś pamięta, kiedy ostatnio pokazano w nim opony?) co roku wywołuje emocje. Jednych zachwycają roznegliżowane modelki, innych wciąż zadziwia, jak ze zwykłego kalendarza można zrobić przedmiot traktowany jak ekskluzywne dzieło sztuki. Faktem jest jednak, że co roku firma pilnie strzeże nazwiska fotografa, który dla niej pracuje (co roku inny), oraz koncepcji, w jakiej będą wykonane kolejne zdjęcia. I tak samo co roku przecieki emocjonują jeszcze bardziej niż oficjalne komunikaty. A od kiedy istnieje internet, każdy przeciek jest natychmiast znany na całym świecie.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem