O nas


O SwiatObrazu.pl…

Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl istnieje od 1999 roku i jest najstarszym serwisem informacyjnym poświęconym fotografii i wideo w najszerszym zakresie: od fotografii analogowej do cyfrowej, cyfrowemu wideo oraz nowym technologiom przetwarzania i zapisu obrazu. SwiatObrazu.pl to serwis opiniotwórczy, który na tle konkurencji wyróżniają przede wszystkim rzetelne i obiektywne testy oraz zdobyte doświadczenie. Nad poziomem merytorycznym portalu czuwa profesjonalna redakcja, którą tworzą młodzi, ambitni i doświadczeni pasjonaci fotografii.

SwiatObrazu.pl dostarcza każdego dnia tysiącom użytkowników sieci Internet najświeższe informacje,  stanowi encyklopedię wiedzy z dziedziny fotografii i wideo. Nawiązuje do profesjonalnych serwisów informacyjnych z unikalnym kontentem. Obok testów sprzętu foto i wideo oraz aktualności z rynku, publikujemy obszernie ilustrowane relacje z ważnych światowych i polskich festiwali fotograficznych i wystaw,  wywiady ze znanymi fotografami, a także najistotniejsze wydarzenia współczesnej fotografii. W serwisie SwiatObrazu.pl znajdą Państwo również teksty o historii fotografii i najważniejszych jej twórcach.

Czytelna kompozycja stron oraz zastosowanie nowoczesnych mechanizmów sprawiają, że dodarcie do interesujących użytkownika informacji jest intuicyjne i nie stwarza żadnego problemu. Serwis SwiatObrazu.pl zawiera kilkanaście modułów tematycznych. W sekcji TESTY znajdą Państwo autorskie testy aparatów cyfrowych, obiektywów, kamer wideo oraz niezbędnych akcesoriów. Pod hasłem SPRZĘT FOTO publikujemy najgorętsze tematy związane z lustrzankami, obiektywami i kompaktami. Dział SPRZĘT WIDEO zawiera informacje dotyczące  amatorskich i profesjonalnych kamer wideo. Zakładka DRUK to nic innego, jak urządzenia służące do wydruku fotografii, jak również skanery a ŚWIATŁO – oświetlenie ciągłe i błyskowe.  Stałe miejsce w serwisie znalazły również działy GALERIA oraz FORUMFOTO i FORUMWIDEO, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników. Dowodem na to są stale wzrastające statystyki liczby użytkowników, wątków i postów.

Serwis SwiatObrazu.pl dociera do szerokiego kręgu osób zainteresowanych współczesnymi możliwościami fotografii. Zróżnicowana zawartość serwisu czyni go cennym źródłem informacji w zakresie fotografii i filmu dla użytkowników zaawansowanych i początkujących. Adresowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów i amatorów fotografii, którzy pragną zgłębiać swoją wiedzę i być na bieżąco ze zdobyczami ówczesnej techniki.

Czytelna szata graficzna, unikalny kontent, nowe funkcjonalności i przyjazna użytkownikowi, wręcz intuicyjna nawigacja pozwalająca na szybkie dotarcie do poszukiwanego zagadnienia. Zapowiedzi premier sprzętowych, najnowsze testy sprzętu foto i wideo, informacje o najciekawszych wydarzeniach z Polski i ze świata, konkursy, ekskluzywne wywiady i dwa rozbudowane fora czytelników - to wyznaczniki serwisu SwiatObrazu.pl.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem