Olympus E-420 – małe jest piękne

Olympus E-420 – małe jest piękne

Olympus zaprezentował kolejny model cyfrowej lustrzanki formatu 4/3 o bardzo małych gabarytach oraz wadze. E-420, bo o nim mowa, posiada matrycę o rozdzielczości 10 megapikseli, 2.7 wyświetlacz LCD oraz funkcję Live View.


Olympus E-420 jest wyposażony w matrycę formatu 4/3 o rozdzielczości 10 megapikseli. Wyposażony został w duży 2.7 calowa wyświetlacz oraz funkcję podglądu na żywo Live View. E-420 posiada procesor obrazu TruePic III oraz pozwala na wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością 3.5 klatek na sekundę. W serii wykonamy do 9 zdjęć w formacie RAW.  Nowa lustrzana pozwala na wykonywanie zdjęć z czułością od 100 do 1600ISO. Posiada on 28 trybów fotograficznych. Oczywiście nowy model posiada ultradźwiękowy filtr dbający o czystość matrycy oraz możliwość bezprzewodowego sterowania lampami błyskowymi. W E-420 wyposażono również w funkcję detekcji twarzy, do tej pory spotykanej w aparatach kompaktowych. Olympus E-420 pojawi się w sprzedaży pod koniec kwietnia tego roku.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem