Olympus E-450

Olympus E-450

Firma Olympus zaprezentowała nową lustrzankę cyfrową Olympus E-450. Następca modelu E-420 posiada matrycę Live MOS o rozdzielczości 10 megapikseli, 2,7-calowy ekran LCD, 28 trybów automatycznych i wiele innych ważnych parametrów dla sprzętu fotograficznego. Oprócz tego wyróżnia się funkcjami filtrów artystycznych, które pozwalają tworzyć na zdjęciach różne efekty bez pomocy komputera.


Nowość od firmy Olympus to lustrzanka cyfrowa systemu Mikro Cztery Trzecie - Olympus E450. Posiada matrycę Live MOS o rozdzielczości 10 megapikseli oferującą zakres czułości od ISO 100 do 1600 sterowaną przez procesor nowej generacji TruePic III+. Wewnątrz zastosowany został filtr ultradźwiękowy, który zabezpiecza sensor przed kurzem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem