Olympus FE - nowe, kolorowe aparaty kompaktowe

Olympus FE - nowe, kolorowe aparaty kompaktowe

Aparaty kompaktowe marki Olympus, które dziś mają swoją premierę, to seria czterech małych, lekkich i funkcjonalnych kamer fotograficznych. Tak szeroka gama sprawia, że każdy użytkownik z całą pewnością może łatwo dobrać sprzęt odpowiedni do swoich wymagań.
Poniżej prezentujemy informację prasową firmy Olympus Polska dotyczącą zaprezentowanych dziś nowych aparatów z serii FE.

Olympus FE-26 
 
Wraz z 12-megapikselowym sensorem CCD oraz obiektywem z 3-krotnym zoomem optycznym (36-108mm*), model FE-26 jest godnym zaufania towarzyszem na każdą okazję. Jego duży 6.9cm/2.7? ekran pozwala na wygodne kadrowanie ujęć i przeglądanie zdjęć każdego, kluczowego dla użytkownika zdarzenia. Cały szereg innych funkcji, takich jak automatyczne śledzenie ostrości czy tryb i-Auto służy fotografującym pomocą, by doskonale rejestrowali chwile toczącego się życia. Standardowe baterie AA zastosowane w tym modelu sprawiają, że nigdy nie będziesz miał trudności z zapewnieniem mu zasilania. Dysponujący dodatkowo Cyfrową Stabilizacja Obrazu oraz Zaawansowaną Detekcja Twarzy model FE-26 będzie oferowany w kolorach: różowym, niebieskim i czarnym.
 
Podstawowe cechy FE-26:


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem