Optoma HD26 - test projektora

Optoma HD26 - test projektora

Optoma HD26, następca całkiem udanej HD25, to uniwersalny projektor dla każdego, kto planuje korzystać z tego typu urządzenia nie tylko do wyświetlania filmów. Wysoka jasność oraz długi czas eksploatacji lampy sprawiają, że sprawdzi się także podczas grania czy oglądania telewizji. Urządzenie oferuje doskonałą relację możliwości do ceny, co wcale nie oznacza słabych parametrów. Oferując sprzęt 1080p w tak niskiej cenie, producent zaoszczędził na kilku istotnych opcjach ale na pewno nie na jakości obrazu.


Obudowa i sterowanie

Optoma HD26 to przedstawiciel budżetowej linii projektorów kina domowego. Po rozpakowaniu z pudełka od razu widać, że nie został on zaprojektowany do pracy w niewielkich salach kinowych ale raczej do funkcjonowania w pomieszczeniach codziennego użytku. Biały kolor obudowy pozwalający wtopić się w tło jasnego zazwyczaj sufitu, czy niewielka masa sprawiają, że łatwo znaleźć dla niego miejsce w każdym pomieszczeniu. O elastyczności zastosowań świadczy także wysoka jasność lampy, dzięki której można korzystać z projektora w warunkach częściowego zaciemnienia. Ustawienie ułatwiają również trzy regulowane nóżki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem