Panasonic Lumix LX100 II - aparat 17-megapikselowa matryca dla fotografów ulicznych

Panasonic Lumix LX100 II - aparat 17-megapikselowa matryca dla fotografów ulicznych

Panasonic prezentuje aparat fotograficzny Lumix LX100 II. Siódma generacja cenionej serii LX jest doskonałym towarzyszem fotografów ulicznych. To niewielkie i lekkie urządzenie oferuje parametry techniczne, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Poza nową 17-megapikselową matrycą w formacie cztery na trzy, obsługującą różne proporcje obrazu, LX100 II dysponuje bardzo uniwersalnym jasnym obiektywem Leica DC VARIO-SUMMILUX f/1.7-f/2.8 o ogniskowej 24–75 mm (odpowiednik aparatu 35 mm).


Do nowego 3‑calowego ekranu dotykowego aparatu fotograficznego Lumix LX100 II dołącza wizjer LVF, pozwalający na większą swobodę komponowania ujęć. Wśród fantastycznych funkcji warto wymienić także nagrywanie filmów i fotografowanie w rozdzielczości 4K, nowe tryby monochromatyczne w menu Photo Style, łączność Bluetooth i Wi-Fi oraz szybkie ładowanie przez USB.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem