Piąte wydanie książki "Fotografia cyfrowa - podręcznik" wydawnictwa Arkady

Piąte wydanie książki "Fotografia cyfrowa - podręcznik" wydawnictwa Arkady

Jest to już piąte wydanie książki "Fotografia cyfrowa – podręcznik". Fakt, że ciągle jest wydawana świadczy o tym, że niewiele podstawowych zasad tworzenia zdjęć zmieniło się od czasu, gdy technika cyfrowa zaczęła dominować w fotografii. Książka przeszła wiele zmian – jest to wyrazem zarówno oczywistej potrzeby dotrzymywania kroku nowościom technologicznym, jak i konieczności nadążania za rosnącymi umiejętnościami fotografów.


Najbardziej fascynującym zjawiskiem ostatnich lat w fotografii jest nieustanny postęp w zakresie możliwości fotografowania. Dowodzi tego wielka liczba interesujących zdjęć przysłanych ze wszystkich zakątków świata na konkursy fotograficzne, wysoka jakość zdjęć z nieoczekiwanych wydarzeń uchwyconych przez przechodniów oraz pamiątkowe zdjęcia prezentowane na portalach społecznościowych i przeznaczonych do prezentacji fotografii. Z całą pewnością przeciętny poziom fotografii jest wyższy niż kiedykolwiek do tej pory. Powodem jest nie tylko łatwy dostęp do wysokiej jakości sprzętu oferowanego po dostępnych cenach. Wpływ na to mają również umiejętności i zrozumienie fotografii, które znacznie się rozwinęły i nadal rozkwitają.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem