Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Jeanloup Sieff

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Jeanloup Sieff

Jeanloup Sieff to francuski fotografik polskiego pochodzenia. Zasłynął przede wszystkim jako autor oryginalnych zdjęć mody, choć dobrze czuł się także w innych odmianach fotografii - tworzył m.in. wspaniałe pejzaże oraz portrety. Proponowany przez nas album, nazwany po prostu "Jeanloup Sieff", zawiera kolekcję fotografii stanowiącą ciekawy przegląd twórczości artysty.

Nazwisko Jeanloupa Sieffa większości miłośników fotografii kojarzy się z charakterystycznymi, nowatorskimi jak na czasy, w których artysta zyskiwał popularność, zdjęciami mody. Wykonanywane przez niego czaro-białe fotografie są łatwo rozpoznawalne, ze względu na specyficzne wykorzystanie obiektywów szerokokątnych (wówczas niezbyt popularnych przy fotografowaniu ludzi). Dzięki takiej technice, zdjęcia autorstwa Sieffa charakteryzowały się nieco senną atmosferą. Oglądając wiele z wykonanych przez niego obrazów łatwo można odczuć dystans między aparatem fotograficznym a modelem (zjawisko to dostrzegalne jest zwłaszcza w aktach).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem