Anamorficzne zoomy Laowa o unikalnej konstrukcji

Anamorficzne zoomy Laowa o unikalnej konstrukcji

Venus Optics słynie z ciekawych, unikatowych obiektywów - W swoim portfolio producent ten ma przykładowo instrumenty optyczne wyglądające jak sonda bądź o konstrukcji peryskopu (obiektywy te zostały opracowane do makrofotografii) - Teraz producent obiektywów do fotografowania i filmowania ogłosił wprowadzenie na rynek nowych modeli anamorficznych o zmiennoogniskowej konstrukcji. Będą to Laowa Nanomorph 1,5x Anamorphic 28-55 mm T2.9 i 50-100 T2.9.


Obiektywy z serii Nanomorph mają unikatową konstrukcję optyczną

Łącznie te zmiennoogniskowe obiektywy oferują zoom 3,6x, co daje wszechstronny i elastyczny zakres kątów widzenia - od perspektywy szerokokątnej po średnie tele. Obiektywy te zostały opracowane dla aparatów i kamer z sensorami APS-C. Obydwa obiektywy cechują się stałym współczynnikiem ściśnięcia 1,5x, co oznacza, że pozwalają na uzyskanie współczynnika proporcji 2,39:1 z czujnikami 4:3. Osiągnięcie stałego współczynnika ściśnięcia w całym zakresie ogniskowych wymagało od Venus Optics opracowania unikalnej, opatentowanej konstrukcji anamorficznej. Producent twierdzi, że jego instrumenty optyczne są wolne od zmiany współczynnika ściśnięcia podczas zmiany ogniskowej. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem