Poznaj oficjalny zestaw LEGO stworzony specjalnie dla fotografów i fotografek

Poznaj oficjalny zestaw LEGO stworzony specjalnie dla fotografów i fotografek

LEGO na swojej stronie internetowej opublikowała oficjalne zestawy, które będą miały premierę w tym roku - Wśród nich znajduje się coś, co z pewnością spodoba się fotografom i fotografkom - model aparatu na film światłoczuły - Co więcej, jak na zestaw, który może stać się fajnym gadżetem dla dorosłych, nie jest wcale przesadnie drogi.


W 2024 roku zbudujesz aparat z LEGO

Zaprezentowany aparat fotograficzny LEGO należy do linii Creator, która jest adresowana głównie do dzieci i młodzieży (sam zestaw jest oznaczony jako 8+). Jednakże już do jakiegoś czasu LEGO tworzy i adresuje swoją ofertę także dla dorosłych. Zestaw z aparatem można z pewnością uznać za taki, który spodoba się także starszym fanom marki. I w przeciwieństwie do modeli adresowanych bezpośrednio do dorosłych jest stosunkowo tani (choć trzeba przyznać, że wyższe ceny zestawów dla dorosłych wynikają głównie z tego, że są one bardzo duże). 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem