Premiere Elements 13 – nowe funkcje i możliwości

Premiere Elements 13 – nowe funkcje i możliwości

Równolegle do wspomnianego już na naszych łamach Photoshopa Elements 13, firma Adobe zaprezentowała nową wersję aplikacji do montażu wideo dla amatorów Premiere Elements. Nowe oprogramowanie, podobnie jak w przypadku Photoshopa, poddano pewnym udoskonaleniom mającym na celu uczynienie z niego narzędzia jeszcze lepszego i wygodniejszego w użyciu. Obydwie aplikacje dostępne są (samodzielnie i w zestawie) w polskich wersjach językowych.


Ponieważ wraz z nowym Photoshopem Elements od kilku już lat swoją premierę nieodmiennie ma aplikacja do nieliniowego montażu wideo Premiere Elements (choćby z tego względu, że narzędzia dostępne są m.in. w postaci pakietu), toteż nic dziwnego, że równolegle do programu Adobe Photoshop Elements 13 zaprezentowany został też jego bliźniak dla wideoamatorów. Główną nowością wprowadzoną w tej edycji jest narzędzie do stabilizacji ujęć, którego zadaniem jest redukcja drgań obrazu powodowanych poruszającą się kamerą. Narzędzie to zaprojektowane zostało specjalnie z myślą o osobach korzystających z kamer sportowych, takich jak choćby rodzina GoPro Hero, lecz tak naprawdę może się okazać użyteczne dla każdego filmowca.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem