Przyznano nagrody Magnum Photography Awards 2016

Przyznano nagrody Magnum Photography Awards 2016

Magnum Photos to swego rodzaju fotograficzna spółdzielnia, prowadzona przez członków - fotografów, którzy zanim staną się jej pełnoprawnymi uczestnikami uczestniczą w żmudnej procedurze selekcji. Fotografowie spotykają się raz w roku, podczas ostatniego weekendu czerwca w jednej z wielkich światowych stolic, gdzie omawiają sprawy swojej organizacji. Z kolei LensCulture to organizacja założona w 2004 roku przez Jima Caspera, której siedziba w 2005 roku została przeniesiona z Berkeley do Paryża. Obecnie LensCulture wydaje prestiżowy magazyn poświęcony fotografii nowoczesnej.


Ten rodowód organizatorów konkursu powoduje, iż prowadzony przez nich konkurs fotograficzny należy do najbardziej prestiżowych - prace oceniane są przez doświadczone jury, w którego skład wchodzą osoby mające za sobą wiele artystycznych i zawodowych sukcesów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem