Sesje noworodkowe z ręcznie robionymi mandalami

Sesje noworodkowe z ręcznie robionymi mandalami

Współcześni twórcy często sięgają po mandale, zakorzenione w sztuce buddyzmu motywy artystyczne, które są tworzone, a następnie niszczone, co stanowi rodzaj medytacji. Fotografka Gabriele Dabasinskaite z JustGaba Photography podjęła ten temat w zupełnie nowy sposób, wykonując sesje noworodkowe, w których śpiące maluchy otoczone są wirującymi symbolami.


Podobnie jak w tradycyjnych sesjach noworodkowych, Dabasinskaite fotografuje kilkutygodniowe maleństwa, które noszą słodkie stroje i drzemią w uroczych pozach. Jednak w przeciwieństwie do innych zdjęć dzieci, seria ta zawiera jedyne w swoim rodzaju aranżacje inspirowane światem przyrody. Złożone z kolorowych liści, świeżych kwiatów, splątanego mchu i innych materiałów organicznych mandale okalają maluchy promienistymi pierścieniami natury, które mają symbolizować otaczającą je miłość.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem