Sigma EF-610 DG Super i EF-610 DG ST

Sigma EF-610 DG Super i EF-610 DG ST

Sigma EF-610 DG Super i EF-610 DG ST to nowe lampy japońskiego producenta, zaprezentowane podczas targów Photokina 2010. Charakteryzują się one maksymalną liczbą przewodnią 61 (dla ISO 100 i 105 mm) i współpracą z systemami TTL różnych producentów. Model EF-610 DG Super został ponadto wyposażony w tryb bezprzewodowego TTL oraz błysku modelującego.


Lampy Sigma EF-610 DG Super i EF-610 DG ST wyposażone zostałe też w ruchome głowice, dzięki którym będziemy mogli generowane światło odbić od sufitu czy innej płaskiej powierzchni (możemy je podnieć o 90 stopni do góry, przekręcić o 180 stopni w lewą stronę i 90 w prawą). Zakres wysyłanego światła pokryje kąt widzenia obiektywów o ogniskowej 17-105 mm. Ponadto, lampy wyróżnia zgodność z trybami TTL różnych producentów (w przypadku EF-610 DG Super także bezprzewodowy TTL i tryb błysku modelującego).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem