Sony DSC-QX100 - test kompaktu

Sony DSC-QX100 - test kompaktu

Sony DSC-QX100 trudno w pierwszej chwili nazwać aparatem, ale jest nim bez dwóch zdań. Chociaż pozbawiony jest ekranu LCD i wizjera to pozwala w dowolnej chwili wykonywać normalne zdjęcia, nagrywać filmy oraz korzystać z optycznego zoomu. Do kadrowania zdjęć niezbędny jest jednak dowolny smartfon z obsługą sieci Wi-Fi. Za jego pomocą możemy zdalnie sterować aparatem, zmieniać parametry jego pracy oraz wyzwalać migawkę. Dzięki specjalnemu uchwytowi możemy zaś sam smartfon zamienić w typowy aparat fotograficzny.

Budowa i wygląd zewnętrznySony DSC-QX100 zaskakuje swoim wyglądem. Przypomina bowiem obiektyw, który należałoby zamocować do jakiegoś aparatu fotograficznego. W rzeczywistości kryje w sobie wszystkie mechanizmy jakie wymagane są do wykonywania zdjęć. Jest przy tym na tyle nieduży, że mieści się niemal całkowicie w dłoni. Jak na swoje małe rozmiary zaskakuje sporą wagą. Wygląda zresztą bardzo solidnie. Wszystkie elementy są dokładnie spasowane i sprawiają wrażenie bardzo wytrzymałych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem