Sony HVL-F20S - nowa lampa dla kompaktów NEX

Sony HVL-F20S - nowa lampa dla kompaktów NEX

Sony HVL-F20S to sprzedawana oddzielnie, nowa lampa, dopasowana funkcjonalnie i stylistycznie do aparatów ze stopką akcesoriów typu Smart (obecną w aparatach serii NEX).


Sony HVL-F20S, dzięki zasilaniu bezpośrednio z aparatu, ma bardzo małe wymiary i masę, co docenią przede wszystkim osoby podróżujące. Liczba przewodnia lampy wynosi 20 metrów (przy ogniskowej 50 mm i czułości ISO 100). Jak sugeruje producent, moc błysku, w połączeniu z możliwością regulacji ustawienia głowicy pozwoli na uzyskanie portretów i typowych ujęć z naturalnie wyglądającymi efektami błysku wypełniającego i oświetlenia światłem odbitym. Lampa trafi do sprzedaży w sierpniu tego roku w sugerowanej cenie detalicznej równej 150 dolarom amerykańskim (ok. 400 złotych).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem