Sony A300 oraz A350

Sony A300 oraz A350

Sony zaprezentował dwie nowe cyfrowe lustrzanki skierowane dla amatorów fotografii. Plasują się one pomiędzy niedawno zaprezentowanym modelem A200, a jak na razie flagowym modelem A700. Różnice pomiędzy nimi są niewielkie i sprowadzają się do rozdzielczości matryc.

 


Model A300 wyposażony został przez Sony w matrycę CCD o rozdzielczości 10.2 megapikseli zaś model A350 w matrycę o rozdzielczości 14.2 megapikseli. Oba modele posiadają stabilizację obrazu Super Steady Shot, która działa z każdym podpiętym obiektywem. Oba modele pozwalają na wykonywanie zdjęć z czułością ISO z przedziału od 100 do 3200. A300 oraz A350 posiadają funkcję Live View pozwalającą na kadrowanie wykorzystując w tym celu wyświetlacz. Nowością w obu modelach jest zastosowanie ruchomego 2.7 calowego wyświetlacza o rozdzielczości 230,000 punktów. Oba modele zapisują zdjęcia na kartach CompactFlash.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem