Sony DSLR-A550 - pierwsze zdjęcia z nowej lustrzanki wykonane podczas Air Show 2009 Radom

Sony DSLR-A550 - pierwsze zdjęcia z nowej lustrzanki wykonane podczas Air Show 2009 Radom

Radomskie lotnisko w ostatni weekend sierpnia 2009 było miejscem, gdzie odbywały się nie tylko pokazy lotnicze gdzie królował ryk silników odrzutowych i tłumy zapatrzonych w górę ludzi. To właśnie tam firma Sony zorganizowała premierę swoich nowych produktów umożliwiając wykonanie pierwszych zdjęć w tak atrakcyjnych warunkach.


Poniżej prezentujemy galerię zawierającą zdjęcia wykonane aparatem Sony Alpha DSLR-A550 w wersji przedprodukcyjnej podczas trwającego w dniach 29-30 sierpnia Air Show 2009 w Radomiu. Podczas tej imprezy firma Sony zorganizowała polską premierę nowych modeli lustrzanek systemu Sony Alpha: DSLR-A500, 550 i 850.
Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl miała przyjemność uczestniczyć w tych wydarzeniach i przez trzy dni używać aparatu DSLR-A550 wraz z obiektywami Sony 70-300 mm F4,5-5,6 G SSM i Carl Zeiss Vario Sonnar T* 16-80 mm F3,5-4,5 DT. Obszerny opis nowego aparatu jest aktualnie przygotowywany i w niedługim czasie zostanie opublikowany na stronach serwisu.

Dziękujemy formie Sony Poland Sp. z o.o. za zaproszenie i udostępnienie aparatu. Dzięki temu możemy naszym Czytelnikom zaprezentować kilka próbnych fotografii wykonanych nową lustrzanką.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem