Warsztaty fotograficzne z Robertem Walkerem - nie przegap

Warsztaty fotograficzne z Robertem Walkerem - nie przegap

W dniu 10 września 2013 roku rozpoczną się 5 dniowe warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Robert Walker. Intensywny program zajęć realizowany w kameralnych 10 osobowych grupach obejmuje najważniejsze zagadnienia związane z fotografią uliczną i ma za zadanie rozwijać wrażliwość na kolor, a także indywidualne podejście do fotografowanego tematu.


Warszataty kierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Ich głównym celem jest umożliwienie osobom chcącym rozwijać się w dziedzinie fotografii zdobycia praktycznej wiedzy poprzez osobisty kontakt ze znanym i cenionym twórcą. Walker prowadzi tego typu warsztaty  fotograficzne na całym świecie – po wizycie w Warszawie artysta zrealizuje ten sam program wśród studentów w Nowym Jorku. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem