Wymieniony Samsung Galaxy Note7 zapalił się w samolocie

Wymieniony Samsung Galaxy Note7 zapalił się w samolocie

Ostatnio opublikowaliśmy oficjalne oświadczenie firmy Samsung mówiące o wymianie ponad 50% wadliwych urządzeń Galaxy Note7 oraz podające datę ponownego wprowadzenie ich do sprzedaży.


Dodatkowo Samsung  poinformował, że wymieniane urządzenia Note7 spełniają najwyższe standardy produkcji oraz odpowiadają procedurom zapewnienia jakości. Niestety, świat obiegła informacje, że wymienione Galaxy Note7  w dalszym potrafią się zapalić.
 
Lot liniami Southwest Airlines z Louisville do Baltimore został odwołany w wyniku ewakuacji pasażerów, jeszcze na płycie lotniska. Przyczyną było nagłe zapalenie się Samsunga Galaxy Note7 znajdującego się w kieszeni jednego z pasażerów, Briana Greena. Mężczyzna po zajęciu własnego miejsca wyłączył urządzenie i włożył je do kieszeni spodni. Chwilę później telefon zaczął dymić, więc Green wyrzucił go na podłogę. Po ewakuacji całego samolotu zauważono, że Note7 przepalił wykładzinę dywanową. 
Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem