Zdjęcia nie zanieczyszczone światłem

Zdjęcia nie zanieczyszczone światłem

Podobno na niebie jest więcej gwiazd niż ziarenek piasku na wszystkich ziemskich plażach i pustyniach. Nie mamy jednak szans przekonać się o tym, patrząc na niebo nocą z serca miasta. Żeby pokonać przeszkody, dwóch fotografów wyruszyło na poszukiwanie miejsc, w większości nietkniętych przez zanieczyszczenie źródłami świateł z ziemi - w podróż, w której pokonali ponad 150 000 mil, odwiedzając ponad 500 lokalizacji w Ameryce Północnej.


Para fotografów Gavin Heffernan i Harun Mehmedinovic w zachwycający sposób przybliża nam problem zanieczyszczenia światłem za pomocą fotografii. W swojej pracy wykorzystują 6-7 aparatów fotograficznych, które wykonują 25-sekundowe ekspozycje co 10 sekund przez kilka godzin. 
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem