Zdjęcia NASA warte tyle co dom jednorodzinny

Zdjęcia NASA warte tyle co dom jednorodzinny

Dom aukcyjny Christie wystawił na aukcję ogromną kolekcję zdjęć, z których wiele dokumentuje amerykański program kosmiczny od lat czterdziestych do siedemdziesiątych XX wieku - Oferowana na aukcji kolekcja obejmuje ponad 2400 zdjęć.


Kolekcja sprzedawana przez dom aukcyjny Christie obejmuje wiele znanych i ikonicznych obrazów, ale wśród zbioru znajdują się też takie, które nie były wcześniej upubliczniane czy oglądane przez osoby spoza NASA. Wśród tych fotografii znajdują się takie klasyki jak np. "Blue Marble" czyli fotografia Ziemi wykonana przez załogę misji Apollo 17, zdjęcie Eda White’a wykonane podczas jego pierwszego amerykańskiego spaceru kosmicznego czy zdjęcia z powierzchni Księżyca wykonane w trakcie misji Apollo 11.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem