Zestaw LEGO w hołdzie Anselowi Adamsowi

Zestaw LEGO w hołdzie Anselowi Adamsowi

LEGO Idea to akcja, w ramach której pasjonaci LEGO zgłaszają swoje propozycje zestawów, a następnie w głosowaniu internautów wybierane są te pomysły, które mają szanse stać się prawdziwymi, oficjalnie dystrybuowanymi zestawami duńskiego producenta zabawek - W ramach tej akcji do masowej sprzedaży trafił chociażby 100-centymetrowy model rakiety Saturn V, która zabrała na Księżyc astronautów w ramach misji Apollo 11. Teraz wśród propozycji znalazł się zestaw, który ma być hołdem dla ikonicznego fotografa Ansela Adamsa.


LEGO poświęcone fotografii

Autorem pomysłu przedstawiającego Ansela Adamsa, przemierzającego bezdroża swoim samochodem i z aparatem wielkoformatowym, jest LobsterThermidor. Obecnie ten pomysł ma już bardzo wiele głosów "za". LobsterThermidor sam jest fotografem i jednocześnie pasjonatem budowania z klocków. Jego propozycja powstała z inspiracji konkursem LEGO Ideas skupionym wokół działań związanych z przyrodą. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem