Znudzony fotografią turystyczną? Zacznij na niej zarabiać

Znudzony fotografią turystyczną? Zacznij na niej zarabiać

Wszyscy widzieliśmy już tysiące zdjęć tych samych wież, plaż, katedr i pomników. Powtarzające się ujęcia, gorzej lub lepiej skadrowany plan, uśmiechnięci lub znudzeni ludzie, światło takie sobie lub po prostu marne. Wszyscy też przeżyliśmy wizyty u znajomych wracających z wczasów, zamieniające się w niekończący pokaz nudnych slajdów (są oczywiście wyjątki - znam paru takich co robią zdjęcia wybitne albo prawie wybitne - co zaznaczam na wszelki wypadek zabezpieczając się, bo przecież wielu znajomych za chwilę wróci z wyjazdów:)


Rich McCor, uwielbiający podróże Brytyjczyk też miał dość powtarzających się widoczków, i postanowił spojrzeć na swoje zdjęcia w inny sposób. Sposobem tym podzielił się ze społecznością na Instagramie, i od tego czasu jego życie zaczęło się zmieniać.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem